Szlachetna Paczka

10.12.2022
Dzisiaj dołączamy do tysięcy darczyńców, którzy przekazują prezenty na rzecz SZLACHETNA PACZKA. Dziękujemy wszystkim pracownikom za hojność oraz dziewczynom z działu kadr i księgowości za zaangażowanie w pakowaniu upomników. Odliczamy dni do kolejnej edycji, w której na pewno weźmiemy udział.

Zakup defibrylatora

11.01.2022
Mając na uwadze zdrowie naszych pracowników, a także wszystkich kontrahentów, którzy odwiedzają naszą firmę zainstalowaliśmy na terenie zakładu defibrylator będący ważnym wsparciem przy udzielaniu pierwszej pomocy w czasie oczekiwania na pogotowie ratunkowe. Jesteśmy przekonani, że to kolejny krok do wzrostu bezpieczeństwa wszystkich osób, które w danym momencie znajdują się w przestrzeni naszego przedsiębiorstwa.

Bluzy dla Akademii MKS Piłki Ręcznej

21.12.2021
Cieszymy się, że jako firma rodzinna możemy wspierać lokalne inicjatywy, które wpływają pozytywnie na rozwój i kondycję fizyczną dzieci oraz młodzieży w naszym mieście. Jednym z takich przedsięwzięć było sfinansowanie w ostatnim czasie 50 bluz dla Akademii MKS Piłki Ręcznej w Gnieźnie, w którym trenują dziewczynki już od najmłodszych lat.

Szkolenie z pierwszej pomocy

12.10.2021
Jako firma rodzinna bierzemy odpowiedzialność za otoczenie, w którym prowadzimy biznes, dlatego w miniony weekend wzięliśmy udział w szkoleniu z pierwszej pomocy przygotowanym przez firmę MEDEVAC Marcin Sydor. Ogromne doświadczenie grupy trenerów i profesjonalne przygotowanie zespołu pozorantów sprawiło, że był to bardzo aktywny dzień pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zdecydowanie polecamy!