Kolejna edycja „Szlachetnej Paczki” w naszej firmie!

27.12.2023
Święta to magiczny czas, który spędzamy w gronie rodziny i bliskich, kojarzą nam się z miłą atmosferą, ciepłem i radością. W ten szczególny czas powinniśmy bardziej dostrzegać osoby w potrzebie i sprawić, by świąteczny czas mógł być dla nich radosny.
Ponownie mieliśmy okazję, aby wziąć udział w edycji "Szlachetnej Paczki". Cieszymy się ogromnie, że po raz kolejny mogliśmy wspomóc potrzebującą rodzinę. Wszystkim pracownikom dziękujemy za zaangażowanie i okazane serce. Z pewnością akcja szlachetnej paczki pozostanie naszą coroczną tradycją, w której zawsze chętnie będziemy brać udział.

Dofinansowanie zakupu wozu strażackiego dla OSP Mnichowo

27.12.2023
Bezpieczeństwo w obecnych czasach jest priorytetem, dlatego ogromnie się cieszymy, iż mogliśmy dołożyć cegiełkę w kwestii bezpieczeństwa lokalnej społeczności i pomóc w sfinansowaniu wozu strażackiego dla OSP Mnichowo. Mamy nadzieję, iż wóz będzie się świetnie sprawował.

Wsparliśmy Oratorium im. bł. ks. br. Markiewicza w Toruniu

27.12.2023
Jest nam niezmiernie miło, iż po raz kolejny mogliśmy wesprzeć Oratorium - Stowarzyszenie Opieki nad Dziećmi Opuszczonymi im. bł. ks. br. Markiewicza w Toruniu, które działa na rzecz dobra dzieci i młodzieży. Dziękujemy za osobiście złożone podziękowania oraz za wręczenie pięknego dyplomu.

Szlachetna Paczka

10.12.2022
Dzisiaj dołączamy do tysięcy darczyńców, którzy przekazują prezenty na rzecz SZLACHETNA PACZKA. Dziękujemy wszystkim pracownikom za hojność oraz dziewczynom z działu kadr i księgowości za zaangażowanie w pakowaniu upomników. Odliczamy dni do kolejnej edycji, w której na pewno weźmiemy udział.

Zakup defibrylatora

11.01.2022
Mając na uwadze zdrowie naszych pracowników, a także wszystkich kontrahentów, którzy odwiedzają naszą firmę zainstalowaliśmy na terenie zakładu defibrylator będący ważnym wsparciem przy udzielaniu pierwszej pomocy w czasie oczekiwania na pogotowie ratunkowe. Jesteśmy przekonani, że to kolejny krok do wzrostu bezpieczeństwa wszystkich osób, które w danym momencie znajdują się w przestrzeni naszego przedsiębiorstwa.

Bluzy dla Akademii MKS Piłki Ręcznej

21.12.2021
Cieszymy się, że jako firma rodzinna możemy wspierać lokalne inicjatywy, które wpływają pozytywnie na rozwój i kondycję fizyczną dzieci oraz młodzieży w naszym mieście. Jednym z takich przedsięwzięć było sfinansowanie w ostatnim czasie 50 bluz dla Akademii MKS Piłki Ręcznej w Gnieźnie, w którym trenują dziewczynki już od najmłodszych lat.

Szkolenie z pierwszej pomocy

12.10.2021
Jako firma rodzinna bierzemy odpowiedzialność za otoczenie, w którym prowadzimy biznes, dlatego w miniony weekend wzięliśmy udział w szkoleniu z pierwszej pomocy przygotowanym przez firmę MEDEVAC Marcin Sydor. Ogromne doświadczenie grupy trenerów i profesjonalne przygotowanie zespołu pozorantów sprawiło, że był to bardzo aktywny dzień pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zdecydowanie polecamy!