Umowa o pracę

Pełny etat

Gniezno, Wielkopolskie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem rodzinnym, które jest wyróżniane wieloma nagrodami takimi jak Gazele Biznesu, Dobra Firma, czy Orły Przedsiębiorczości. Współpracujemy od ponad 25 lat z największymi firmami w Polsce jako wysoko oceniany dostawca surowców chemicznych i opakowań szklanych. Jesteśmy obecni w przemyśle szklarskim, metalurgicznym, spożywczym i chemii gospodarczej.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Account manager / Specjalista ds. handlu. Jeśli to Ty, przeczytaj naszą ofertę i wyślij swoje CV!

Twój zakres obowiązków

  • praca na aktualnej bazie klientów
  • analizowanie rynku pod kątem nowych gałęzi produktowych
  • przygotowywanie kalkulacji cenowych oraz ofert handlowych
  • współtworzenie planów i realizacja celów sprzedażowych
  • budowanie relacji z klientami opartych na zasadach partnerstwa
  • wsparcie biura handlowego w codziennej pracy operacyjnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub studia w trakcie
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do odbywania wyjazdów służbowych
  • chęć rozwoju oraz zorientowanie na pracę zespołową
  • umiejętność samodzielnego planowania oraz organizacji pracy
  • wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie o ponad 25-letnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków oraz premię uzależnioną od wyników
  • odpowiedzialne stanowisko połączone z możliwością rozwoju zawodowego
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • dofinansowanie szkoleń celem podnoszenia własnych kompetencji
  • umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • możliwości pracy w trybie hybrydowym
  • prywatna opieka medyczna

Jeśli zainteresowało Cię powyższe ogłoszenie, zachęcamy do przesłania swojego CV wraz z klauzulą RODO zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.

Teraz czas na Twój krok!

Rodzinna atmosfera

Otwarty i zgrany zespół

Stabilne zatrudnienie

Opieka medyczna

Dynamiczny rozwój zawodowy

Dofinansowanie szkoleń