Umowa o pracę

Pełny etat

Gniezno, Wielkopolska

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem rodzinnym, które jest wyróżniane wieloma nagrodami takimi jak Gazele Biznesu, Dobra Firma, czy Orły Przedsiębiorczości. Współpracujemy od ponad 20 lat z największymi firmami w Polsce jako wysoko oceniany dostawca surowców chemicznych i opakowań szklanych. Jesteśmy obecni w przemyśle szklarskim, metalurgicznym, spożywczym i chemii gospodarczej.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent/ka działu handlowego. Jeśli to Ty, przeczytaj naszą ofertę i wyślij swoje CV!

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżące prowadzenie obsługi biura: pomoc w organizacji spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, witanie gości, obsługa kontrahentów zgodnie ze standardami firmy
  • Udział w obsłudze procesów posprzedażowych
  • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w biurze
  • Dbanie o wizerunek firmy: estetykę stanowiska sekretariatu i sali konferencyjnej

Nasze wymagania:

  • Status studenta studiów zaocznych
  • Umiejętność łatwego nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • Orientacja na klienta zewnętrznego i wewnętrznego
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu zadań

To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
  • Określony plan kariery wraz z możliwością zdobywania doświadczenia w różnych działach
  • Stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie o ponad 20-letnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz premię zależną od osiąganych wyników
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Teraz czas na Twój krok!

Rodzinna atmosfera

Otwarty i zgrany zespół

Stabilne zatrudnienie

Wysokie wynagrodzenie

Dynamiczny rozwój zawodowy

Dofinansowanie szkoleń